Jak zlepšit vaše šance na trhu práce

Chcete-li se stát pro zaměstnavatele atraktivní osobou, musíte mu mít co nabídnout. Současný trh práce je velmi tvrdý, šanci na zisk skvěle placených pracovních míst úměrně zvyšuje především kvalita vzdělání a pracovní dovednosti. Vezměte osud do svých rukou a začněte se vzdělávat v prestižních oborech, budete za to oceněni. S velmi zajímavou nabídkou kvalitního vzdělání přichází Business Institut. Jaké obory zde čekají i na vás?

Business Institut jako reálná šance na úspěch

Business Institut patří mezi nejprestižnější MBA školy v České republice a nabízí studium v několika profesních vzdělávacích programech. Výuka se od klasických škol liší v mnoha ohledech. Na Business Institutu převážně studií lidé, kteří již mají zaměstnání a chtějí se ve svém oboru dále rozvíjet. Nastavena je ověřená kombinovaná forma studia. To znamená, že studenti docházejí několikrát za semestr na odborné semináře, účastní se workshopů se specialisty z oboru a současně studují pomocí e-learningu. Právě to umožňuje studium a práci perfektně zkombinovat.

muž s počítačem

 

MBA, BBA i LLM

Institut nabízí programy MBA (Master of Business Administration), jejichž hlavní náplní je rozvoj manažerských dovedností. Tyto programy jsou vhodné především pro podnikatele, manažery, pracovníky v managementu a další. Vybírat je možné z desítek oborů: Projektové řízení a plánování, Finanční management, Řízení lidských zdrojů, Management soft skills a další. Studenti musí projít 11 studijními moduly, v průběhu studia píší postupové práce a studium je zakončeno obhajobou závěrečné práce a složením závěrečné zkoušky.

Dále je možné studovat programy BBA (Bachelor of Business Administration), které lze chápat i jako přípravu na studium MBA. Otevírají se programy Personální management, Marketing, media a komunikace aj. Studium BBA má za cíl prohloubit teoretické znalosti a ukázat, jak fungují v praxi.

Business Institut nabízí i vzdělávací program Executive LLM, který je určen pro ty, kdo potřebují a chtějí prohloubit své znalosti v oblasti obchodního práva.

Podmínky přijetí ke studiu a bližší popis jednotlivých oborů najdete na oficiálních stránkách školy na www.businessinstitut.cz.

4/5 - (1 vote)

6 komentářů k Jak zlepšit vaše šance na trhu práce

  1. Studiem MBA na CEMI jsem získala zajímavé zkušenosti z oboru, mnoho cenných rad a kontaktů, které se mi hodí v praxi. Díky tomu jsem si i finančně dost polepšila:) Pokud hledáte cestu, jak vyniknout mezi kolegy nebo uchazeči o zaměstnání, MBA je dobrý způsob, jak toho dosáhnout.

  2. Souhlas, mám to taky tak. Podstatné je uvědomit si, že je to víceméně jediná šance, která posune dál a bude tam dlouhodobě držet a nést k vyšinám.

  3. Podle mě je dost důležité dobré vzdělání a proto dbám na to, aby můj syn vystudoval něco pořádného. Proto by mě moc zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s touto školou: https://www.ssjs-tabor.cz/? Na mě působí moc dobře, ale neznám nikoho, kdo by tam studoval, takže nemám žádné „recenze“. Předem děkuji za odpověď a nějaké typy a rady ke studiu! 🙂

  4. Musím se přiznat, že právě to MBA studium mě v poslední době hodně zajímá. Před časem jsem přišel o práci a marně se teď snažím hledat něco nového. No a říkal jsem si, že takový MBA titul by mi s hledáním nové práce mohl teoreticky pomoct. Minimálně v tom dostat se na zajímavější pozice, než jen ty nejnižší. Co si o tom myslíte vy?

  5. Nevím, nevím. MBA mi přijde jako něco, na co se lidi v poslední době koukají spíše skrz prsty. Já osobně doporučuji hodně praxe. A samozřejmě si nemyslet, že první rok budete vydělávat 50 tisíc v čistém. Prostě si tu cestičku postupně vyšlapat. Sám mám Bc. studium a samozřejmě, že nabídky práce nebyly na začátku úplně optimální. Na druhou stranu když ale zaměstnavatel nebo klient vidí dostatečné úsilí, tak to ocení. 😉 Titul vám dveře neotevře, to vaše schopnosti ano.

  6. Můj manžel si nedávno sháněl práci ve stavebnictví, jelikož jeho dosavadní zaměstnání mu již nevyhovovalo. Naštěstí mu poradil jeho kamarád a našel si práci u stavební firmy, u které si vydělává dvakrát tolik nežli v minulé práci. Jen si musel pořídit vlastní ochranné pomůcky, jako je ochranná přilba a oděv s obuví.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *